Uudised

 • Eriolukorra ajal on Tartu ladu avatud 9.00-14.30.

 • Selveri ArmorAll kampaania juuli-august 2019

  Osta Selverist vähemalt 1 ArmorAll toode, registreeri ostul oma partnerkaart ning võid võita elektrilise tõukeratta

 • Selveri Turtle Wax kampaania

  Osta Turtle Wax toode ja võida 2000 eurone puhkusereis!
  Loe lähemalt kampaania reeglite kohta.

 • Uued tooted maailma populaarseima universaalmäärde WD-40 valmistajalt

  Getz Eesti pakub meistritele uusi tooteid WD-40 sarjast Specialist.

 • Alustatakse uue antifriisi ja akude sarja tootmist

  Järgides turutrende ettevõte Getz Eesti on alustanud kvaliteetsete taskukohaste Nordline antifriiside ja Nordic Power akude müüki.
  Nordline valikust leidub G11 ja G12 antifriise 4 ja 1 kg pakendis ning kontsentraadid 1 kg pakendis.

 • Enne talve tuled särama

  Sügisel ja talvel tehakse enamus sõite hämaras või pimeda ajal. Sõiduki esitulede katete halb läbipaistvus võib oluliselt vähendada valgusvihu pikkust ja intensiivsust, nähtavus halveneb ja teekond muutub ohtlikumaks. Turtle Wax pakub plastesitulede katete taastamiseks vahendid, mille abil iga autoomanik ise saab olukorda parandada.

  Komplekti juhisekohane kasutamine muudab kollakaks tõmbunud ja tuhmunud tulekatted klaarimaks ja läbipaistvamaks, kuid mõranenud, mikropragudega, kivitäketega, seestpoolt niiskunud või muude tugevate ilmastikukahjustustega esitulekatted ei pruugi taastamise käigus tagasi saada oma esialgset läbipaistvust.

 • Täienes Turtle Wax® jahutusvedelike sari

  Getz Eesti AS on toonud turule uue kvaliteet-toote Turtle Wax® jahutusvedelike sarjast.

  Turtle Wax® Extended Life G12+ -36°C on etüleenglükooli baasil valmistatud jahutusvedelik, mille valmistamisel on rakendatud orgaaniliste happeliste inhibiitorite tehnoloogiat. Sobib kasutamiseks nii klassikalistes kui ka uusimates jahutussüsteemides. Kaitseb jahutussüsteemi külmumise eest kuni temperatuurini -36°C. Tagab jahutussüsteemi efektiivse korrosioonivastase kaitse sõiduautodel kuni 250 000 km ja kommertsveokitel kuni 500 000 km läbisõidu korral. Soovitatav vahetusvälp min 5 aastat.

 • Kõige õigem autopesuviis

  Aeg duši alla minna!

  Esiteks tuleb autokere loputada, eemaldada pori ja lahtine mustus. Nii on pind ka jahutatud ja šampooni kiirel kuivamisel tekib kereosal vähem plekke. Et autopesu oleks võimalikult täiuslik, soovitame mustemate osade pesuks kasutada eraldi käsna. Nii väheneb värvkatte ja tuleklaaside liiva- ja soolajääkidega kriimustamise oht. Käepärast tuleks panna seemisnahast lapp – mida suurem see on, seda kiiremini saab pinnalt eemaldada loputusvee jäägid. Kuivatamiseks võib kasutada ka sünteetilist nahka või flanellrätikuid, kuigi nende materjalide imamisvõime pole nii suur. Pärast loputamist on soovitatav autot veidi liigutada, et vältida vee kogunemist piduriklotsidele ja hoida ära roostetamist.

 • Turtle Waxi autohooldustoodete kampaania

  Suvi on alles alanud – see on väga hea põhjus hoolitseda oma auto eest kvaliteetsete autohooldustoodetega ja kavandada seiklusi nii Eestis kui ka väljapool seda. Turtle Wax pakub oma klientidele nüüd sellist võimalust!

  Kui ostate juuni- ja juulikuus Statoili bensiinijaamast või Selveri kauplusest selle kaubamärgi autohooldustoote, saate vautšereid erinevateks ajaveetmisvõimalusteks.

  Kampaania toimub Statoilis 3. juunist kuni 11. augustini ja selle ajal saavad kliendid järgmiste pakkumiste vautšereid.

  Kampaania toimub Selveris 1. juunist kuni 31. juulini ja selle ajal saavad kliendid järgmiste pakkumiste vautšereid.

 • Universaalõli WD-40 kevadloterii

  1. aprillist kuni 30. aprillini toimus Selveri ja K-Rauta poodides universaalõli WD-40 kampaania. Selle ajal sai iga toote ostnud klient osaleda loteriis ja võita K-Rauta või Selveri 30- või 35-eurose kinkekaardi.

  Kampaania lõppedes võitsid kinkekaardi 10 loosiõnnega osalejat.

  Nagu kõigile teada, on universaalõli WD-40 oma nime väärt, sest sel on rohkem kui 2000 kasutusvõimalust. See on tõepoolest universaalne, kuid aitab samas hõlpsalt lahendada majapidamisseadmete ja masinate spetsiifilisi probleeme. Leiate lisateavet 2000 eri kasutusviisi kohta WD-40 ametlikult fännisaidilt http://wd40.com.

 • Leotuspesuvedelik Turtle Wax® uue kujundusega

  2015. aasta kevadhooajast on Turtle Wax® leotuspesuvedelik varustatud uue pilkupüüdvama etiketiga.

  Pakendist leiate aga ikka vana tuttava tõhusa vahendi mootorsõidukite, paatide, aiatraktorite, muruniidukite jms pesemiseks.

  Pihustage määrdunud sõidukikerele enne autopesulasse sisenemist või kõrgsurvepesuri kasutamist ning auto saab puhtaks kiiremini ja väiksema vaevaga.